Літній ранок - І варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Літній ранок - І варіант - 8 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Які гарні, які неповторні літніми ранками наші краєвиди. Поля купаються в золоті яскравого проміння, гаряче повітря коливається хвилями. Зацвітають на городах соняшники, тягнуть голівки до неба. Таке враження, ніби впали на землю з неба тисячі сонць. Трава трохи жовтава, висушена сонцем, але легка, як подих, ніжна, як павутиння, між стеблинками яскраво поблискують крапельки роси.

Родючі поля влітку. Колосяться вони буйним врожаєм. Небо глибоке й прозоре, ще овіяне рожевим світанком, а під ним буяє золотом колосся. Прокидаються люди, мружаться кішки на зорю, весело гавкають собаки. Починається ранкове життя.

А дерева... Ще кілька годин тому вони були наче грізні велетні, що звелися вгору. А зараз в променях яскравого сонця вони стали такі привітні й веселі.

Спить уночі соняшник, схиливши золоті пелюстки. Але приходить ранок, і піднімає квітка голівку до неба, до зірниці. Сонце піднімається все вище і вище, пливе по небу. І соняшник повертається за ним, всмоктує гарячі промені. Літній ранок опановує землю.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.