Любов до природи рідного краю як вияв патріотизму письменниці (за поезією „Красо України, Подолля!”) - 8 клас - ЛЕСЯ УКРАЇНКА

Найкращі учнівські твори

Любов до природи рідного краю як вияв патріотизму письменниці (за поезією „Красо України, Подолля!”) - 8 клас - ЛЕСЯ УКРАЇНКА

Леся Українка глибоко і щиро любила рідний край. Природа України викликає.щире захоплення поетеси, сповнює серце радістю і натхненням. Красу рідного Подолля оспівує вона в поезії „Красо України, Подолля!”.

Усе миле серцю письменниці на Батьківщині:

   Онде балочка весела,

   В ній хороші, красні села,

   Там хатки садами вкриті...

Леся Українка органічно вплітає в канву твору фольклорний образ тополь, що „розмовляють з вітром в полі”.

Замилування поетеси красою української природи ще виразніше підкреслюється зменшено-пестливою формою іменників:

   Он ярочки зелененькі,

   Стежечки по них маленькі,

   Перевиті, мов стрічечки,

   Збігаються до річечки...

Золоті безкраї лани та величезні густі бори, що „провадять таємну розмову”, справляють враження величної, спокійної краси.

І настільки все гарно і любо серцю навкруги, що здається, що зроду недолі, горя не знав цей край.

Щира любов Л. Українки до рідного краю звучить у кожному рядку, кожному слові поезії. Я думаю, що так сприймати красу своєї землі, помічати всі деталі пейзажу, відтінки кольорів може лише справжній патріот.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.