Чи сперечаються про смаки? - ІІ варіант - 10 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

Чи сперечаються про смаки? - ІІ варіант - 10 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Скільки людей, стільки і думок. Звичайно, кожна людина по-своєму сприймає світ. Багато людей про одну і ту ж річ скажуть по-різному. Хтось буде захоплений, хтось навіть не подивиться, інший скривиться. У кожної людини своя реакція на одне і те ж. Мені здається, що інтелігентна людина не буде сперечатись про таку річ, як смаки, тому що це безглуздо.

Усім відомо, що абсолютно однакових за поглядами людей немає. Я люблю зелені яблука, бо вони соковиті з кислинкою, а моя матуся — лише червоні, великі і дуже солодкі. Це не значить, що я не буду їсти червоні, ні. Але якщо вибирати, то перевагу я віддам зеленим. Якщо людина добре вихована і поважає співрозмовника, то не буде нав'язувати своїх думок та смаків. Хоча дуже часто ми можемо почути на вулиці: „ І це тобі подобається?! Це ж просто жах! Воно таке -сяке!” Мені така ситуація зовсім не подобається. Чому хтось один вважає, що його думка, смак, переконання кращі за думки, смаки, переконання, погляди інших. Як на мене, то це звичайна невихованість та неповага! Якщо подумати, то можна зрозуміти, чому та чи інша людина вибирає щось незвичайне. По-перше,--це вияв індивідуальності. Підсвідомо людина хоче виділитись з натовпу. А ще вона враховує власні смаки та вподобання.

Як чудово, що усі ми різні: за своєю зовнішністю, поведінкою, бажаннями, смаками. Бувають різні погляди, але ми не повинні висміювати чи критикувати навіть якщо нам не дуже подобається. Можна промовчати, чи просто сказати, що вам це не дуже подобається. І якщо ваш співрозмовник людина вихована, то він зрозуміє і оцінить вашу тактовність.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.