У чому полягає формула щастя - 10 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Найкращі учнівські твори

У чому полягає формула щастя - 10 клас - ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ - Найкращі учнівські твори - Твір

Хоч загальна формула щастя й неможлива внаслідок дуже несхожих уявлень про нього різних людей, усе ж можна побачити деякі спільні ознаки.

Важко уявити собі щасливу людину, яка не мала б справи, корисної людям. Мова зовсім не про працю заради людства або заради суспільства (хоч така праця людей, до неї здатних, без сумніву, робить щасливими), це може бути робота для людей, які живуть поруч із тобою. Людина для людей — так називається цей компонент щастя.

Інший, не менш важливий компонент щастя — інтимний, особистий. Дружба, любов, гарна сім'я, діти, міцне здоров'я — ось що необхідно кожному.

Не слід забувати й про розумне забезпечення нормальних людських побутових потреб. Життя цивілізованої людини передбачає певний рівень комфорту. Людина повинна жити гідно, і говорити про це зовсім не соромно.

Співвідношення двох компонентів, які умовно можна назвати „суспільним щастям” та „щастям особистим”, для кожної людини індивідуальне, воно залежить від умов її життя, від характеру, врешті, від виховання, яке вона отримала.

Щастя, як і нещастя, на все життя людині не дається. Учені стверджують, що щастя — це процес, це вічна за нього боротьба.

„Щастя в повітрі не в'ється, воно в боротьбі дістається”, — учить народне прислів'я. Я вважаю, що для того, щоб стати щасливим, треба докласти зусиль, можливо, від чогось відмовитись, щось у собі подолати, перетерпіти смугу невезінь і завжди вірити, що щастя все-таки існує, що воно досяжне...

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.