Чи існує дружба між людиною та твариною(за оповіданням „Лідер”) - ІІ варіант - ЛЕОНІД СМІЛЯНСЬКИЙ

Найкращі учнівські твори

Чи існує дружба між людиною та твариною(за оповіданням „Лідер”) - ІІ варіант - ЛЕОНІД СМІЛЯНСЬКИЙ

Про міцну дружбу між хлопчиком і голубом розповідає твір „Лідер”. Хлопчик Степанко знайшов пораненого голуба, вилікував його і дуже полюбив. Птах, відчуваючи ставлення хлопця до себе, теж відчув прихильність до нього. Але через те, що Степанко почав погано вчитися, його батько відвіз голуба за тисячу кілометрів від дому. Степанко вже не сподівався побачити коли-небудь свого приятеля, але голуб знайшов дорогу назад і повернувся до Степанка.

Любов птаха хлопчик завоював добрим ставленням до нього. Треба завжди допомагати нашим меншим братам, не кидати їх, коли з ними скоїться якесь нещастя, не забувати їх у скрутні для них часи. І тоді вони будуть відповідати нам своєю прихильністю.

А завоювати прихильність природи — це найбільша радість!

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.