Одного разу у гідропарку (твір-роздум) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
6 клас

Одного разу у гідропарку (твір-роздум) - учнівський твір

Наш гідропарк розташований на острові, що з усіх боків оточений водою. Його оперізують мала річка і канал. Уздовж берегів у гідропарку ростуть верби. Це старі, розлогі дерева із широкими стовбурами. Під ними завжди багато сучків. Поруч лежать старі дерева, що впали від часу, або їхні масивні гілки, що, немов човни, повстромлялися у прибережний мул. От на цих напівзанурених у воду стовбурах люблять відпочивати качки. їх у нашому гідропарку багато. Вони низько, важко пролітають над сушею, а потім, начебто аероплани, на великій швидкості сідають на воду, якийсь час ковзають по її поверхні і ніби миттєво гасять швидкість. Тільки хвилі, підняті качками, біжать до берега. Так само із шумом качки злітають з води. Відвідувачів гідропарку не дивує, коли вони бачать посередині річки качку з виводком.

Одного разу декілька підлітків зупинилася біля берега ніби помилуватися качками. Птахи, що звикли до уваги людей, летіти не квапилися. Тоді найжвавіший з компанії підняв сучок і з усією силою жбурнув у качок. Вони миттєво знялися з місця. Жодна з птахів не постраждала. Хлопці продовжили свій шлях і незабаром знову побачили на дереві, що упало у воду, качок. Троє хлопців взяли в руки палки. Здавалося, вони навіть почали радитися, як завдати спритного удару по качках. Але цей бездушний вчинок не судилося здійснити. Один із хлопчиків відокремився від компанії і пішов уперед не озираючись. „Сергію, ти куди?“ — почулося вслід. „Чим провинилися качки?“ — тільки і сказав він у відповідь. „Але ж правда“, — підтримав Сергія найменший із хлопців. Він пішов слідом за товаришем. У тих, що тримали в руках ціпки, азарт пропав. Вони кинули їх у траву і ніби знехотя попленталися за товаришем.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.