Для кого і заради чого ми навчаємося? (твір-роздум) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
7 клас

Для кого і заради чого ми навчаємося? (твір-роздум) - учнівський твір

Мій дядько в службових справах часто буває за кордоном. Об'їздив півсвіту. З кожної поїздки він завжди привозить багато подарунків, до того ж дуже цікавих.

З останньої своєї поїздки дядько привіз мені конструктор. Розкривши ошатну щільну коробку, на якій було зображено машини; я побачив безліч металевих деталей, інструмент. Я захоплено ойкнув. Було таке враження, що я маю збирати справжню машину! До конструктора були додані вигадливі креслення й інструкція... англійською мовою. Без перекладу. „Що тебе бентежить? — запитав дядько, помітивши моє здивування. — Адже ти вивчаєш у школі англійську. От і переклади. Я з таким розрахунком і купував конструктор, щоб ти заодно і над англійською потрудився”.

Дядько пішов, а я, озброївшись словником, почав перекладати інструкцію. Треба сказати, що просидів я довго, але особливих успіхів не досяг. Конструктор так привабливо виблискував своїми незвичайно красивими деталями, начебто дражнився: „Погано вчив у школі мову. От і мучся тепер”. Зрештою моє терпіння лопнуло, я пішов до дядька і зізнався, що в мене проблеми з англійською мовою. Попросив його перекласти інструкцію, але дядько Вадим навідріз відмовився: „Нехай конструктор стане для тебе стимулом в освоєнні мови. Адже ти учишся для себе. Це тільки іграшка, а в житті тобі англійська знадобиться і для більш серйозних речей”.

Мені нічого не залишалося, як погодитися. Відтоді моє ставлення до англійської мови змінилося. „Англійка” хвалить мене, а деталі конструктора поступово перетворюються в диво-машину...Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.