Твір-опис за картиною С І. Свєтославського „Зима” - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
6 клас

Твір-опис за картиною С І. Свєтославського „Зима” - учнівський твір

Може, тому, що зима — моя найулюбленіша пора року, я зупинилася на описі цієї картини.

...Зимовий день у селі. Сніг на дорозі. Сніг на дахах хаток, сніг і далі — то, мабуть, поле, вкрите білим снігом. Двоє саней, у які запряжені коні: в одні — двоє, в інші — один, стоять біля паркана. І двоє з цих коней білі, наче вляглися саме так, щоб злитися з природою. Коні, схоже, стомилися, може, здалеку везли своїх господарів. Одні сани порожні, а на перших, де двоє коней, щось лежить. Хто знає: господарі чаю поп'ють і знов, може, рушать у путь, поїдуть у справах, відвезуть комусь потрібні речі, там для себе чогось чи куплять, чи подарунки отримають, чи когось ще з родичів або знайомих заберуть...

А то й очікує їх далека путь, і попереду будуть ще зупинки, відпочинок. Про це, мабуть, й думають, похнюпившись, двоє білих коней і один темний, які стоять на білому снігові біля дерев'яного паркана, — і ніде близько нікого живого...Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.