Чи правий мій однокласник? (твір-роздум) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
6 клас

Чи правий мій однокласник? (твір-роздум) - учнівський твір

Одного разу після уроків ми з однокласниками зібралися на шкільному подвір'ї пограти у футбол. Гра йшла не жваво, воротар був слабкий, пропускав багато м'ячів. Дорогою додому ми обговорювали гру, розмовляли на різні теми. І раптом Костя, що стояв на воротах, сказав: „Щось нудно ми живемо”. „А що ти пропонуєш?” — запитав Гліб. „Я дещо придумав, — загадково відповів Костя. — А що — довідаєтеся на уроці”.

Назавтра першим уроком була історія. Треба сказати, що всі ми любимо цей предмет і нашу „історичку”. Коли почався урок, у тиші, що наступила, звідкись стали доноситися дивні звуки, схожі на котяче нявкання. Усі почали оглядатися, хихикати, здивувалася і вчителька, яка не могла продовжувати урок у такій обстановці. Незабаром виявилося, що нявкання лунало із шафи з навчальними посібниками, що стояла в кінці кабінету, біля стіни.

Учителька підійшла, відкрила дверцята шафи, і відтіля вискочив скуйовджений кіт, що став кидатися між партами. Урок був зірваний. Кота зрештою піймали й винесли на вулицю. На питання вчительки, чия це витівка з котом, відповіді не було.

Після уроку Костя з гордістю сказав нам: „Я ж обіцяв сюрприз!” Павло зауважив: „А в тебе вистачить сміливості сказати те ж саме, тільки вчительці?” „А навіщо?” — здивувався Костя. „Але ні вчителька, ні ми не винні, що тобі захотілося в такий спосіб розважитися”, — не вгамовувався Павло. „А якщо я не зізнаюся?” — насупився жартівник. „Тоді ми будемо знати, що ти боягуз, — не утримався Олег, — і діяв нишком, а це не смішно”. Хтось із хлопців сказав: „Але не можна ж видавати своїх. Може, обійдеться?” Запанувало мовчання. А я подумав: „Хто правий — Павло, що наполягав на тому, щоб Костя зізнався, чи хлопчик, що порадив не виносити сміття з хати і зробити вид, що нічого не сталося?” Напевно, у Кості все ж повинно було вистачити хоробрості зізнатися. Любиш кататися, люби і санчата возити...Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.