Мій вихідний день (твір-опис) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
6 клас

Мій вихідний день (твір-опис) - учнівський твір

Цей вихідний день запам'ятався мені тим, що моя родина стала учасницею незвичайного свята — Свята джерела. Джерело це знаходиться в міському лісопарку. Там є місце, яке рідко відвідують городяни. Це глибокий, багатокілометровий яр, де пробивається джерело. Довгий час джерело було непомітним. Коли робили санітарну вирубку дерев, сухі гілки скидали в яр. От і вийшло, що джерело опинилося під товстим деревним настилом. Джерело, однак, пробилося на волю з-під завалу і проклало собі шлях по дну яру.

Любителі природи зацікавилися: де ж початок джерела? Щоб добратися до нього, довелося чимало потрудитися. Силами ентузіастів, серед яких була і наша родина, ключ був звільнений від деревного настилу. До нього зробили зручний спуск, територію навколо джерела упорядкували, вкопали кілька лавочок та стовпчик з табличкою, на якій написали назву джерела. Назвали його Дзвіночком. А потім вирішили влаштувати Свято джерел. Заздалегідь сповістили про нього відвідувачів лісопарку. У яру біля джерела розпалили велике багаття, у ньому пекли картоплю, варили на багатті кашу в казанку. Звучали пісні під гітару, лилася музика з транзисторів. Це був незабутній день.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.