Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Шкільні твори на нелітературні теми
6 клас

Шкільний кабінет фізики (твір-опис) - учнівський твір

Коли я вперше потрапив до кабінету фізики, у мене розбіглися очі. Мою увагу привернули незвичайні предмети. Згодом я довідався про їхні назви: трансформатор, вольтметр, амперметр... А ще впали в око різні метеорологічні прилади, закріплені на панелі. Ця панель розташовувалася на стіні, яку облюбували сонячні зайчики.

Тоді, уперше переступивши поріг кабінету фізики, я не особливо розглядав розвішані на стінах портрети знаменитих учених. Коли я прийшов додому і розповів батькам про незвичайний кабінет у нашій школі, тато запитав: „А кого з учених-фізиків, зображених на портретах, ти знаєш?” Я відповів, що вчитель назвав їхні імена, але я не запам’ятав. Тоді тато сказав: „А чи називав учитель ім’я Ісаака Ньютона, англійського вченого, що відкрив закон всесвітнього тяжіння, спостерігаючи падіння яблука?” — „Так, це ім’я було названо”. — „Отож, коли прийдеш до кабінету наступного разу, подивися уважно на портрет Ньютона, — порадив тато. — Коли я сам був школярем, його малював мій однокласник. Він потім став відомим художником. А рамку до цього портрета зробив я”.

Коли після цієї розмови я прийшов на черговий урок фізики, я уважно розглянув портрет великого англійця, уявив, як батько старанно робив для нього рамку, як малював портрет Ньютона товариш тата, і подумав: „А як би і мені залишити про себе якусь пам’ять у кабінеті фізики?” Малювати я не вмію, тому, напевно, мені потрібно просто добре засвоїти цей предмет, без знання якого не обійтися в сучасному житті.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.