Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Шкільні твори на нелітературні теми
7 клас

Чи потрібно в школі займатися спортом? (замітка до газети) - учнівський твір

Класний керівник доручила мені написати замітку до шкільної стінгазети на тему „Чи потрібно в школі займатися спортом?” Ну що я можу написати? Я задумався. Зрозуміло, спортом займатися потрібно. Чому? Тому що спорт загартовує волю, тренує тіло, дисциплінує, робить дозвілля захоплюючим, дає впевненість у себе. Це знають усі. Про це й у газетах пишуть, і по телебаченню розповідають.

Я раптом згадав, що в школі відкрилася секція фехтування для учнів і вчителів. Учителі виявилися активнішими за хлопців. Та й я сам не вирішив, взяти в руки рапіру чи шпагу. Я не воїн, битися на лицарських турнірах не збираюся. Т ось мені на думку прийшло написати про це до стінгазети. Я взяв аркуш паперу і почав писати.

„Я знаю, як захопити хлопців фехтуванням. Хто з нас не ображався, коли одержував невисокий бал на уроці? Звичайно, учитель має рацію, нам не завжди вистачає посидючості, бажання сумлінно приготувати урок, прочитати книгу й вивчити вірш. Недбайливі учні завжди знаходять виправдання, але це їх навряд чи може втішити. По собі знаю.

І от що я придумав. На фехтувальній доріжці ми можемо схрестити шпаги з нашими вчителями. От там-то наші наставники й довідаються, на що ми здатні. Нехай спробують ще в нас виграти! Правда, і ми повинні бути у формі. Щоб добре фехтувати, треба бути і фізично підготовленим, дотримуватися режиму, робити ранкову зарядку, загартовуватися. Особисто я записуюся до секції фехтування. Ну що, учитель, порахуємося?

Василь Денисов”.

Коли вчителька прочитала мою замітку, вона сказала: „Я охоче прийму твій виклик. Хто б з нас не переміг на фехтувальній доріжці, переможених не буде. Тому що нас здружить спорт”.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.