Чи потрібно в школі займатися спортом? (замітка до газети) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
7 клас

Чи потрібно в школі займатися спортом? (замітка до газети) - учнівський твір

Класний керівник доручила мені написати замітку до шкільної стінгазети на тему „Чи потрібно в школі займатися спортом?” Ну що я можу написати? Я задумався. Зрозуміло, спортом займатися потрібно. Чому? Тому що спорт загартовує волю, тренує тіло, дисциплінує, робить дозвілля захоплюючим, дає впевненість у себе. Це знають усі. Про це й у газетах пишуть, і по телебаченню розповідають.

Я раптом згадав, що в школі відкрилася секція фехтування для учнів і вчителів. Учителі виявилися активнішими за хлопців. Та й я сам не вирішив, взяти в руки рапіру чи шпагу. Я не воїн, битися на лицарських турнірах не збираюся. Т ось мені на думку прийшло написати про це до стінгазети. Я взяв аркуш паперу і почав писати.

„Я знаю, як захопити хлопців фехтуванням. Хто з нас не ображався, коли одержував невисокий бал на уроці? Звичайно, учитель має рацію, нам не завжди вистачає посидючості, бажання сумлінно приготувати урок, прочитати книгу й вивчити вірш. Недбайливі учні завжди знаходять виправдання, але це їх навряд чи може втішити. По собі знаю.

І от що я придумав. На фехтувальній доріжці ми можемо схрестити шпаги з нашими вчителями. От там-то наші наставники й довідаються, на що ми здатні. Нехай спробують ще в нас виграти! Правда, і ми повинні бути у формі. Щоб добре фехтувати, треба бути і фізично підготовленим, дотримуватися режиму, робити ранкову зарядку, загартовуватися. Особисто я записуюся до секції фехтування. Ну що, учитель, порахуємося?

Василь Денисов”.

Коли вчителька прочитала мою замітку, вона сказала: „Я охоче прийму твій виклик. Хто б з нас не переміг на фехтувальній доріжці, переможених не буде. Тому що нас здружить спорт”.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.