Хом'ячок Сеня (твір-розповідь) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Хом'ячок Сеня (твір-розповідь) - учнівський твір

На день мого народження, коли мені виповнилося шість років, я одержав у подарунок хом'ячка в клітці. Я назвав його Сеня і дуже полюбив. До Сені в мене не було тварин, навіть кішки. А тут такий симпатичний звірок. Я навіть спати цього вечора не хотів лягати, хоча поспати любив завжди і з задоволенням укладався не пізніше дев'ятої. Батьки зрозуміли, що цей подарунок для мене виявився найкращим.

Я спостерігав за Сенею постійно, коли був удома. Прокидаючись, біг до клітки, вітався з новим другом, годував його. Мені завжди здавалося, що він хоче їсти. Напевно, це тому, що, скільки б йому не давали насіннячка, шматочків моркви, хлібних скоринок, усе миттєво зникало. Спочатку я з побоюванням поглядав на його животик, чи не занадто він розтягується. Потім виявив, що животик начебто не занадто товстіє, а от щічки — це диво! Вони роздувалися на очах, причому не завжди однаково: нерідко одна була набагато товстішою за іншу. От запасливий який Сеня! Я навіть спробував було за його прикладом теж приберегти „на потім” то цукерку, то шматочок торта, але в мене не вистачало сили волі. А Сеня, думав я, такий вольовий і розумний...

Я виходив із Сенею гуляти, випускав його побігати по травичці й зовсім не боявся, що він утече від мене. Турбувало мене тільки одне: щоб він не провалився в яку-небудь ямку. Але цього не сталося. Розстатися нам довелося пізніше, з поважної причини. Але про смутне я не буду писати. Я пам'ятаю Сеню теплого, рожево-бежевого, що жує, з товстими неоднаковими щічками.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.