Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Ведмеді в зоопарку (твір-розповідь) - учнівський твір

Я дуже люблю ходити в зоопарк. І скільки себе пам’ятаю, любив завжди. Мені в зоопарку подобається більше, ніж у цирку. А коли приходжу в зоопарк, я швидко пробігаю повз майже всі клітки з тваринами і „на закуску” залишаю зустріч із ведмедями. Не з мавпами, як більшість моїх друзів, а з ведмедями, бурими і білими. Навіть коли ми буваємо в інших містах, я прагну потрапити в зоопарк і відвідати „іногородніх” ведмедиків.

Напевне, у мене це почалося після знайомства з казкою „Три ведмеді”, що справила на мене колись величезне враження. І тепер, дивлячись на клітки з ведмедями, я уявляю собі, хто з них Михайло-старший, хто його дружина. А коли в клітці живуть малята, я обов’язково вибираю Михася і уявляю себе в них у гостях. Я немов граю в цю казку сам із собою і забуваю про все інше на деякий час. Батьки розуміють мій стан і ніколи не кваплять мене йти далі.

А біля клітки з білими ведмедями мені стає трошки сумно, бо завжди здається, що їм жарко в нас. Навіть коли на вулиці холодно, я просто відчуваю, що білому ведмедю хочеться кудись далеко, на північ, у крижану воду. А от про те, що бурих, можливо, тягне в ліс або ще на якісь простори, я не дуже задумуюся. Так, вони в клітці, але мені чомусь здається, що їм живеться непогано і вони не хочуть іншого життя. Мабуть, я помиляюся.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.