Що прикрашає людину? (твір-роздум) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
6 клас

Що прикрашає людину? (твір-роздум) - учнівський твір

Людину прикрашають скромність, чуйність, готовність прийти на допомогу тому, хто її потребує, жалість, милосердя.

Узимку і птахи, і тварини особливо потребують уваги і заступництва людини. Здавалося б, чим може допомогти пташці звичайний бібліотекар? Зоя Михайлівна знайшла, як підтримати синичок. За вікном бібліотеки вона влаштувала годівницю, куди насипає насіннячко, пшоно, кладе шматочки сала. І радіє, мов дитина, коли синички одна за одною прилітають підгодуватися. Прийшовши додому, і я спорудив нехитру годівницю з поліетиленової пляшки: обрізав її дно й горлечко і підвісив горизонтально на балконі. Усередину поклав ласощі для синичок. Вони залітають у „поліетиленову їдальню”, миттєво підбирають корм і швидко вилітають з іншого боку. Хтось підгодував бродячих собак, хтось навесні посадив дерево, щоб прикрасити куточок двору. Є й такі, хто бере шефство над самотніми людьми і знаходить у цьому радість. Безкорисливість робить світ добрішим.

На жаль, є люди, що на словах обіцяють піти у вогонь і у воду, щоб допомогти іншому. Але проходить час, і дізнаєшся, що той, хто багато говорив про жалість і милосердя, насправді ж і з місця не зрушився, коли треба було, наприклад, здати кров для важкохворого.

Людину прикрашають не правильні слова про те, що треба зробити щось гарне, а саме вчинки.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.