Кішка Марися (твір-опис) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Кішка Марися (твір-опис) - учнівський твір

Я жити не можу без своєї чорно-білої безпородної п'ятирічної кішки Марисі. Я випросив її у бабусі, коли вона була малюсіньким кошеням. А річ у тім, що бабуся вирішила завести собі кота і взяла в дім кошеня. Виявилося, що Марися (це потім я її так назвав) — кішка. Я старався не розчаровувати бабусю, щоб вона не відмовилася від маляти. Почав випрошувати у неї „котика”. Бабуся не віддавала. Довелося сказати правду. Але бабуся встигла полюбити котика-кішечку й не хотіла його віддавати. Тоді я запропонував бабусі укласти й підписати угоду: я забираю кошеня і за це буду щодня ходити по хліб. Так Марися стала моєю.

Вона чудова: дуже любить умиватися, і її біла шерстина після умивання біліша за свіжий сніг. Марися ловить мишей, а для нас це важливо, тому що ми живемо в невеликому одноповерховому будинку із садом. І ще: тричі на рік у неї з'являються потішні прудкі дитинчата-кошенята. Марися вилизує їх, грає з ними так весело й захоплено, начебто вона не їхня мама, а сестричка. Кішка вчить їх ловити мишей. Для цього вона приносить живе мишеня і влаштовує полювання на нього, її дитинчата виростають мишоловами, і ми віддаємо їх у гарні руки. А потім довго слухаємо цікаві історії вже про Марисиних дітей.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.