Будильник (твір-розповідь) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Будильник (твір-розповідь) - учнівський твір

Сказати правду, будильник я ненавиджу з раннього дитинства. Зовсім маленьким я прокидався найчастіше, коли мене будила мама словами: „Уставай, будильник уже дзвонив”. Одного разу я спробував відмовитися і сказав мамі, що дзвоника не чув. Тоді вона взяла огидний маленький прилад, підкрутила щось, і він пронизливо дзеленчав. Мені цей дзенькіт не сподобався. Я вирішив, що, коли будильник не дзвонитиме, мене не стануть будити, може, і вихідний улаштують. Адже у вихідні про будильник ніхто не згадував, і я прокидався сам.

Тоді я пішов на злочин. Точно не пам'ятаю, що я відкрутив у нашому будильнику, але дзвонити він перестав. Правда, батьки майже відразу здогадалися, в чому річ. Вони стали лаяти мене, а я не дуже відмовлявся, бо не сумнівався в тому, що батьки напевно довідалися, хто винен.

„Врятувався” я ненадовго: новий будильник у нас з'явився наступного дня. Та ще й полагодили старий.

А зараз я і сам заводжу регулярно будильник на визначений час: щоб не спізнитися на тренування, щоб вчасно зустрітися з друзями. Потрібна, звичайно, річ у домі, але не моя найулюбленіша.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.