Папуга Гоша (твір-розповідь) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Папуга Гоша (твір-розповідь) - учнівський твір

Я познайомився з ним у будинку наших знайомих: тітки Ірини і її дочки Іри, моєї однолітки. Коли ми з мамою прийшли до них у гості, привіталися і з передпокою попрямували до кімнати, ми раптом почули: „Навіщо прийшли? Подарунки принесли?” Я не відразу зміркував, хто це не занадто ввічливий. Тітка Ірина та Іра стояли поруч із нами, а запитував хтось начебто зверху неголосним, але дивно знайомим голосом. Пізніше мені пояснили, що голос справді схожий на голос маленької господарки. Із шафи просто на нас із цікавістю дивилася зовсім невелика й не дуже яскрава пташка. Я знав, що зустріну тут папугу, навіть знав, що він уміє говорити, , але чомусь вважав, що розмовляють більші за розміром папуги — я бачив таких і в зоопарку, і в зоомагазині. А Гоша-нахаба такий маленький... Гоша недовго мовчав. Він підлетів до Ірини-маленької, сів їй на плече й запитав: „Де гуляла?” Я обернувся до дівчинки, упевнений, що почую відповідь. Але Іра посміхнулася й гордо глянула на мене, нібито демонструвала мені фокус. „Теж мені, дресирувальниця”, — я чомусь образився. Гоша, не відчуваючи ніякої незручності від своїх запитань, перелетів мені просто на голову і заявив: „Гнучкість розуму замінить красу”. І отут він мені дуже сподобався, і я ввесь час провів тільки з ним. Мені здалося, що ми подружилися: він і на плечі моєму посидів і на долоні, а головне, коли ми йшли, ніяк не хотів від мене відлетіти. Я сказав йому: „Не сумуй, я ще прийду”. А він голосом дорослої господарки відповів: „Прощай, прощай, прощай, раді друзям”.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.