Мій письмовий стіл (твір-опис) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Мій письмовий стіл (твір-опис) - учнівський твір

У більшості моїх друзів є власний письмовий стіл. У мене теж є. Хоча деякі дотепер роблять уроки за партою. Не подобається мені вона. Мій стіл майже історичний. Його подарував моєму дідусеві друг, від'їжджаючи з міста. Цей стіл дубовий, дуже важкий, але весь якийсь теплий, ніжний. Я люблю іноді провести рукою по його поверхні, ніби погладити. Він мені як друг.

У столі три шухляди і ще невелике поглиблення для моїх таємних паперів. На столі стоїть вузенька книжкова полиця із найнеобхіднішими мені книжками. На полиці я розмістив невелику колекцію мінералів і два найулюбленіших подарунки, отриманих до дня народження: мікроскоп і справжній армійський бінокль.

Я тримаю робочі зошити, лінійки й пенал — у верхній шухляді, чисті зошити — у середній й деякі робочі інструменти — в нижній.

Мені зручно і приємно навіть просто сидіти за своїм столом, а тим більше робити уроки. Напевно, він мені допомагає добре вчитися.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.