Прапор моєї країни (твір-опис) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Прапор моєї країни (твір-опис) - учнівський твір

У світі так улаштовано, що кожна країна має свій прапор, свій герб і свій гімн. У моєї країни прапор жовто-блакитний. Мені здається, що це дуже красиво й скромно. Може, я так вважаю, тому що це мої улюблені кольори. Я люблю жовтий колір за те, що це колір сонця, кульбаби, соняшника. Жовтий колір полів, коли на них виростає пшениця. Жовтий і чистий пісок на пляжі. І взагалі все яскраве, мені здається, жовтого кольору.

Блакитний теж чудовий колір. Небо, море, проліски й мамині очі — все це дуже красиве, все це блакитне. І ще обидва ці кольори якісь м'які, ніжні. Наприклад, червоний — зухвалий і різкий, чорний і коричневий — похмурі, зелений — якийсь войовничий... Ні, кращих кольорів для прапора просто не придумати! І я радий, що саме український прапор жовто-блакитний.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.