Куди б я хотів поїхати влітку (твір-роздум) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Куди б я хотів поїхати влітку (твір-роздум) - учнівський твір

Улітку, коли настають шкільні канікули, я завжди кудись їду: чи в село до родичів, чи з батьками на море, одного разу їздив до Москви на цілих три тижні. Завжди повертаюся в чудовому настрої, завжди вражень і спогадів так багато, що я півроку ділюся ними з друзями.

Але в мене є мрія: я часто бачу уві сні, що я в Італії. Навіть не в Італії, а у Венеції. Я подивився кілька фільмів, де показували це місто на воді, де вулицями (які ж вони вулиці?) не ходять або їздять у звичайному транспорті, а плавають у спеціальних човнах — гондолах. Бачив це, але повірити в усе побачене не можу. Як будинки стоять на воді? Там, виходить, дуже сиро? У нас якось прорвало на вулиці трубу, гак усі мешканці першого поверху йшли ночувати в інші будинки. Раптом із човна упадеш, адже може бути вітер або нерівномірно пасажири розмістяться? У фільмах усі веселі, багато співають. Що ж, це місто не для того, щоб у ньому жити, а для того, щоб тільки розважатися і святкувати? Так хочеться побачити все, як воно насправді, доторкнутися своїми руками, заглянути за двері будинків, хоч підглянути. А може, там є музей і в ньому все покажуть і розкажуть.

От я і хотів би поїхати коли-небудь до Венеції. Але обов'язково влітку.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.