Урок, якого я чекаю (твір-роздум) - учнівський твір

Шкільні твори на нелітературні теми
5 клас

Урок, якого я чекаю (твір-роздум) - учнівський твір

Вірніше було б докладно описати урок літератури, це улюблений урок більшості моїх однокласників. Можна поговорити про математику: от де загадки, шаради і кросворди! Люблять географію: ще б пак, подорожуй картою, слухай захоплюючі розповіді про різні країни і народи, про моря й океани, про дивні звичаї жителів найвіддаленіших куточків земної кулі. Хтось небайдужий до історії — нічого дивного в цьому немає. А я чекаю уроку фізкультури. І зовсім не тому, що до цього уроку не треба нічого вчити. Насправді мені все цікаво в школі. А урок фізкультури я люблю за те, що тут я багато чому вчуся. Справа в тому, що в жодній спортивній секції я не займаюся і вдома в мене немає спортивних пристосувань для занять, двір наш теж ніяк не обладнаний. От я і насолоджуюся уроком фізкультури. Учитель у нас чудовий, він майстер спорту зі спортивної гімнастики, сильний, стрункий, дуже любить спорт і хлопців. Він учить, як учать правопису або читанню. Учитель показує всі рухи й не заспокоюється, поки в нас не вийде добре. А в кінці уроку обов'язково граємо в яку-небудь гру або влаштовуємо цікаве змагання: вигадник наш Андрій Ілліч незвичайний. З його уроків ідеш із відчуттям, що ти вмілий, спритний, сильний. Тому понад усе прагнеш стати таким.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.