Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Учнівські твори з розвитку мовлення

Твір на тему - Найкращий урок

Уроки бувають різні: цікаві і не дуже, нудні (буває й таке) і не дуже.

Я спробую розповісти про урок, який запам’ятався на все життя. Як говорять педагоги, за методикою — це урок-вертеп. Що це таке? Уявіть собі, що в клас заходить ціла ватага колядників, наряджених у костюми (тут були і Коза, і Чортеня, і Меланка — хлопець, переодягнений дівчинкою). Інші колядники — в українських національних костюмах. І ось вони співають: „Ой, чи є, чи нема пан-господар вдома...”.

Цей урок був присвячений зимовим святам і обрядам. „Господиня” розповіла про виникнення вертепу на Україні, про язичницьке походження обрядовості, про сучасне тлумачення свят — Різдва, старого Нового року, Водохрещі. Обряди ж, які супроводжували ці свята, були продемонстровані учнями. Це були колядки і щедрівки, посівалки, всілякі магічні ворожіння. Учні співали, танцювали, загадували загадки. Гостей пригощали обрядовими стравами: кутею, узваром, варениками.

Цей урок запам’ятався мені на все життя. А у вас було щось таке цікаве, що не забувається?На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.