Твір на тему - Мурчик

Учнівські твори з розвитку мовлення

Твір на тему - Мурчик

У найзатишнішому куточку нашої трикімнатної квартири на різнокольоровій підстилці лежить улюбленець родини — кіт Мурчик. Частенько спостерігаю за поведінкою тварини, яка може бути і сумною, і грайливою. А іноді навіть виступає в ролі синоптика. Зараз він вирішив спочити після довготривалого сидіння на підвіконні та біганини за бантом на ниточці.

Примруживши очі, закривши пухнастою лапкою ніс, злегка подригуючи світлого кольору вушками, Мурчик являє собою спокій та задоволення. Але я знаю, якими гострими бувають кігті мого улюбленця! Іноді його ріденьке зі світлими смужками хутро піднімається, спина вигинається дугою, зелені оченята округляються. Мабуть, кіт відчуває небезпеку. Мурчик — дуже охайна тваринка. Він постійно вилизує своє хутро.

До речі, кішка — єдина домашня тварина, яка не має запаху. Мабуть, тому й прижилася вона серед людей, приносячи в домівку спокій, радість спілкування, теплоту й доброту.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.