Твір на тему - Голосіївський парк

Учнівські твори з розвитку мовлення

Твір на тему - Голосіївський парк

Недавно ми з класом побували в місті Києві. Найбільше враження — Голосіївський парк.

Ніколи не в'януть живі квіти біля підніжжя величного монумента захисникам Києва, зведеного в Голосіївському парку. Сюди приходять кияни і гості України, щоб віддати шану героям. Звідси вирушає молодь на екскурсії та у походи місцями запеклих боїв з ворогом у липні-вересні 1941 року.

Як відомо з історії, у планах гітлерівців столиця України посідала особливе місце. Вони навіть призначали на 8 серпня парад на Хрещатику. Та підступним планам фашистів здійснитися не судилося.

Є у Голосіївському лісі пам'ятний камінь, на якому викарбувані такі слова: „Туту серпні 1941 року на підступах до Києва радянські війська і загони народного ополчення зупинили німецько-фашистських загарбників”. Кожен клаптик цієї землі политий кров'ю радянських людей.

У студентському містечку палає Вічний вогонь меморіалу героїчним захисникам Києва. У центрі його — постать юнака з колоссям і гвинтівкою за плечем. Праобразом для скульптури став студент агрохімічного факультету Микола Скиба, який загинув у бою з фашистами.

Чарівний у мереживі молодої зелені Голосіївський ліс. Як же виріс, як розправив свої могутні крила під мирним небом стародавній, але вічно юний Київ — місто-герой, місто-трудівник!Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.