Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Учнівські твори з розвитку мовлення

Твір на тему - Світ прекрасного

Українці пишаються кращими зразками давньої архітектури, що створювали відповідний духовний клімат, атмосферу ідейного та культурного хвилювання.

Ось Братська Богоявленська церква на Подолі в Києві. Вона тривалий час служила храмом для студентів академії. Була побудована у 1690-1693 роках на місці давнішньої церкви часів гетьмана Скоропадського.

Головний вхід у церкву вражає скульптурним орнаментом: дерев’яними щитами, розірваними фронтонами,хвилястими лініями волют. Колони оздоблені капітелями, завитками виноградної лози та листям аканта. Дитячі фігурки ангелів, китиці квітів та овочів прикрашають споруду.

Давніми майстрами використані яскраві фарби та золото ікон, зображені золочені орли та „сонця” з монограмами Христа й Діви Марії.

Ця церква була збудована на кошти Івана Мазепи й є архітектурним пам’ятником.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.