Твір на тему - Посвячення в школярі

Учнівські твори з розвитку мовлення

Твір на тему - Посвячення в школярі

Посвячення бувають різні: у лікарі, курсанти, студенти. А ось у нашій школі відбулося посвячення першокласників у школярі.

Ця ідея виникла у старшокласників минулого навчального року. Прийшовши першого вересня на свій останній перший дзвоник, майбутні випускники урочисто передали свої права господарів школи малечі, якій крокувати сходинками знань до вершин пізнання нового ще не один рік.

Старшокласники вручили молодшим товаришам виготовлені власноручно медалі — символи шкільної доблесті, символічний ключ від школи, коровай на рушнику.

Першокласники присягнули перед батьками, вчителями, учнями сумлінно вчитися, берегти шкільне майно, завжди допомагати дорослим.

Педагоги та батьки привітали дітей із знаменною подією на першому в їх житті уроці.

Радісно було спостерігати за тим, як колишня дитсадівська малеча гордовито походжає під час перерви, усвідомлюючи відповідальність за свої вчинки та обіцянки, а також значущість у цьому світі.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.