Всі публікації щодо:
Розвиток мовлення

Учнівські твори з розвитку мовлення

Твір на тему - Незабутнє

Художник Юрій Ракша відзначається чистим, життєствердним сприйняттям народної долі.

Картина „Тил” — пам’ять воєнного дитинства митця. Скупий графічний пейзаж, картопляне поле, діти, що допомагають жінкам,— основа картини.

У центрі — образ матері художника. Жінка стомлено спирається на лопату, бо саме на її плечах і турбота про майбутнє дітей, і важка праця за чоловіка, який захищає Батьківщину на фронті. Художник підкреслює нескореність, мужність жінок, яким довелося в тилу підтримувати надію на перемогу над ворогом.

На передньому плані картини — дівчинка, яка допомагає матері вибирати картоплю. Художник зображує її постать яскравішою фарбою, тим самим підкреслюючи думку про нерозривну єдність поколінь.

Назавжди залишаться в пам’яті народній роки Великої Вітчизняної війни, щоб не повторилися в історії народу поділ на тил і фронт, скалічені жіночі долі та сирітське дитинство.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.