Твір на тему - Про квітку папороті

Учнівські твори з розвитку мовлення

Твір на тему - Про квітку папороті

Легенда розповідає, що квітне папороть тільки одну мить опівночі на Івана Купала. Маючи цю квітку, можна відшукати всі скарби, як би глибоко під землею вони не знаходилися. Правда, знайти у лісі таку квітку набагато важче, ніж самі скарби.

За розповідями, опівночі із широких листків папороті несподівано з'являється пуп'янок, який на очах починає зростати і підніматися вгору, а потім з нього з'являється червоно-вогненна квітка, така яскрава, що боляче дивитися. У цю мить треба квітку зірвати. Але людині дуже рідко вдається це зробити. Нечиста сила не хоче допустити її до чудової квітки, яка має дорогоцінні властивості. Під час квітування папороті начебто чути якісь голоси та гуки (це нечиста сила так лякає людей, щоб не втратити чарівну квітку).

Хто ж розшукає квітку папороті і заволодіє нею, той набуде неабиякої влади над усіма. Він знатиме, де заховані скарби у різні скарбівниці, якими б замками вони не були замкнені, він може зайти як господар, бо двері самі розчиняться перед ним — треба тільки прикласти цю чудесну квітку. І взагалі, немає нічого неможливого для володаря цієї квітки. Таку вона має силу і владу.

Саме тому було багато бажаючих розшукати квітку папороті. Небагатьом пощастило здійснити свою мрію, тому вважають, що папороть взагалі не має цвіту. Але я вірю, що ця легенда має життєві реальні корені. Спробуйте і ви пошукати цю магічну квітку. Може, вона принесе вам щастя. Хай щастить!Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.