Твір на тему - Про що шумить осінній ліс

Учнівські твори з розвитку мовлення

Твір на тему - Про що шумить осінній ліс

Відцвіло веселе літо, і на землю ступила осінь. Вона пофарбувала в яскраві барви листя на деревах, а землю покрила золотавим килимом. Виблискує красуня своїми кольорами, і на душі стає святково і радісно.

Чудовий ліс восени! Він ще здалеку манить нас своєю неповторною красою. Аж ось ми в лісі. Як тут все змінилося останнім часом!

Землю вкриває м'який жовтий килим опалого листя. Тихо стоять замріяні дерева, тільки про щось гомонять дві берізки: мати і донька. Мати каже: „Подивись, доню, якою красивою стала білочка. Смух подовшав, а на вухах з'явилися довгі волосяні китички. Біля свого дупла білочка повісила сушити гриби. Це вона так готується до зими”.

Донька, в свою чергу, запитала: „Мамо, а чому дуб стоїть зелений?” Стара береза відповіла: „Осінь ще не встигла пошити золотого кожуха”.

Довго ще можна було слухати, про що гомонять берези, та час рушати додому. Ми прощаємося з лісом і, збуджені, повертаємось до міста.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.