Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Зарубіжна література
Тематична робота на тему „Літературна казка”
Ш. Перро „Попелюшка, або Соболевий черевичок”, О. Пушкін „Край лукомор’я дуб зелений”
Мета:Узагальнити і проконтролювати знання учнів з теми „Літератрна казка” Ш. Перро „Попелюшка, або Соболевий черевичок”, О. Пушкін „Край лукомор’я дуб зелений”; розвивати уміння застосовувати набуті знання; виховувати любов до літератури.
Хід уроку
І. Оголошення теми та мети уроку
ІІ. Застосування набутих знань і умінь, навичок.
Тестові завдання.
І варіант
1) Для літературної казки властива наявність:
а) виконавця; б) автора.
2) З-поміж наведених нижче персонажів запишіть того, якого немає в уривку “Край лукомор’я дуб зелений...“
Лісовик, русалка, грізний цар, тридцять витязів чудових, кіт у чоботях, королевич, бурий вовк, Кощей.
3) Рядки О. Пушкіна з “Край лукомор’я дуб зелений...“ ....добрі люде, нехай для вас ця казка буде...“ є:
а) зачином; б) кінцівкою; в)основною частиною.
4) Чаклун несе “через ліси, через моря“, за О. Пушкіним.
а) королевича; б) богатиря;
в) витязя.
5) Джерелом літературних казок Ш. Перро є:
а) наукова праця; б) народні оповідки;
в) особисті роздуми автора.
6) Ш. Перро не належить казка:
а) “Синя борода“;
б) “Бременські музики“;
в) “Спляча красуня“.
7) Попелюшка сиділа на балу:
а) біля сходів палацу;
б) біля мачухи;
в) на почесному місці біля принца.
8) Сестри, коли побачили соболеві черевички на ніжках Попелюшки.
а) здивувалися; б) розлютилися;
Дома в) вклякли на місці.
9) Запишіть парами речі та чарівні предмети, у які їх перетворила добра фея.
Гарбуз Кучер-вусань
Миші Розкішна сукня
Щур Визолочена карета
Дранка Шість лакеїв
Ящірки Сірі в яблуках коні
10) Випишіть тільки ті ознаки, що характеризують мачуху Попелюшки.
Сварлива, пихата, працьовита, справедлива, має лиху вдачу, бундючна, зла, ввічлива, бридка, ледаща, привітна.
11) Казка “Попелюшка, або Соболевий черевичок“ - зразок:
а) побутової казки;
б) чарівної казки;
в) казки про тварин.
12) Визначте правильну послідовність дій у казці Ш. Перро “Попелюшка, або Соболевий черевичок“. Запишіть цифрами.
1) Чарівна втікачка.
2) Одруження з Принцом - винагорода за вдачу.
3) Лиха доля Чорногузки в домі рідного батька.
4) Пошуки власниці соболевого черевичка.
5) Розкішний бал.
6) Допомога хрещеної матері.
ІІ варіант
1) Творець літературної казки
а) народ; б) певна особа.
2) Літературна казка створюється:
а) в усній формі; б) в писемній формі.
3) “Край лукомор’я дуб зелений...“ - це вступ до поеми:
а) “Євгеній Онєгін“;
б) “Цигани“;
в) “Руслан і Людмила“.
4) У казці О. Пушкіна “цар Кощей на злотом“:
а) чахне; б) в’яне; в) завмирає.
5) Твори Ш. Перро є національним надбанням:
а) Данії; б) Франції; в) Німеччини.
6) За допомогою чарівної палички перетворився на розкішну карету, в якій Попелюшка поїхала на бал.
а) апельсин; б)лимон; в)гарбуз.
7) Великодушність Попелюшки особливо виявилась тоді, коли вона:
а) допомогла сестрам-насмішницям зібратися на бал;
б) пробачила сестрам образи і віддала їх заміж за вельмож;
в) палко дякувала своїй хрещеній матері за допомогу.
8) Подані вислови стосуються персонажів казки “Попелюшка, або Соболевий черевичок“. Розподіліть їх у таблиці, записуючи в стопчики відповідні номери.
1) Чварливість і гордовитість; 2) доброта й ніжність; 3) пишні шати; 4)розкішні покої; 5) життя на горищі; 6) дорогі парфуми; 7) лахміття; 8) хороший смак; 9) легкість лісової кізки; 10) чарівна втікачка; 11) маленька ніжка.
Попелюшка Зведені сестри
9) Випишіть тільки ті ознаки, що характеризують Принца.
Молодий, гожий, люб’язний, підступний, ніжний, хитрий, потворний, базіка, палкий, відданий.
10) О. Пушкіну не належить:
а) “Казка про царя Салтана“;
б) “Казка про Золотого Півника“;
в) “Казка про дідову дочку та бабину дочку“.
11) Визначте правильну послідовність подій у казці “Попелюшка, або Соболевий черевичок“. Запишіть цифрами.
1) Гучне весілля Попелюшки та Принца.
2) Чарівна фея допомагає Чорногузці потрапити на бал.
3) Соболевий черевичок втрачено.
4) Тяжка доля бідної дівчинки в домі рідного батька.
5) Царський указ.
6) Одиво! Черивичок саме враз!
7) Найвродливіша принцеса на балу.
12) Чому Попелюшка отримала таке ім’я? Запишіть розгорнуту відповідь.
Домашнє завдання: Прочитати І-ІІ розділ казки „Снігова королева”; підготувати розповідь про Г.К. Андерсона