Всі публікації щодо:
Павленко Марина

Дивосвіт - хрестоматія з української літератури для додаткового читання 7 клас - 2015 рік

Марина ПАВЛЕНКО

Марина Павленко — українська поетеса, письменниця, художниця, науковець, педагог — народилася на Львівщині. Навчалася в Уманському державному педагогічному інституті імені Павла Тичини.

Марина Павленко — автор збірок поезій „Бузкові зошити”, „Чар-папороть”, збірки оповідань „Як дожити до ста”, повісті-казки „Домовинок із палітрою”, циклу казок „Півтора бажання (Казки з Ялосоветиної скрині)”, повістей для підлітків „Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських”, „Русалонька із 7-В та загублений у часі”, „Русалонька із 7-В проти Русалоньки з Білокрилівського лісу”, „Русалонька із 7-В в тенетах лабіринту”, творів про дитячі роки видатних людей — Павла Тичини, Надії Суровцевої, Василя Симоненка, Василя Стуса, Ірини Жиленко.

Марина Павленко — одна з авторів всеукраїнських дитячих видань „Ангелятко” та „Ангеляткова наука”.

Письменниця — переможець багатьох літературних конкурсів: „Гранослов” (1996), Всеукраїнського конкурсу сучасної новели імені Валеріана Підмогильного (2006), Міжнародної недержавної україно-німецької премії імені Олеся Гончара та інших.

А ще Марина Павленко любить малювати: вона створила кілька книг-розмальовок, проілюструвала власні книжки „Чар-папороть” і „Півтора бажання”.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.