Українська література хрестоматія 7 клас - Н.І. Черсунова 2018


Дзвінка Матіяш
Ти знаєш, що ти людина...

Всі публікації щодо:
Матіяш Дзвінка

(Народилася 1978 року)

Дзвінка (Дзвенислава) Валентинівна Матіяш — сучасна українська письменниця, перекладачка. Здобула освіту в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», а також в Європейському колегіумі польських та українських університетів у Польщі. Перекладає з польської та білоруської. Має почесну відзнаку «Заслужений для польської культури».

Авторка книжок «Реквієм для листопаду», «Роман про батьківщину», «Казки П’ятинки», «Історії про троянди, дощ і сіль», «Марта з вулиці Святого Миколая», «Перше Різдво, «Дорога святого Якова».

Пропонуємо вам ознайомитися із початком казки-повісті «День сніговика» (2014). У творі йдеться про суспільство, яким керує шепелявий тиран. Інакодумців там «знешкоджують» у центрі роботи з психікою, а люди бояться снігу, сміху радості. У країні цінується тільки інтелект та технічний прогрес. Письменниця проводить паралелі із сучасними реаліями, спонукає читачів замислитися над власним життям.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.