Українська література хрестоматія 7 клас - Н.І. Черсунова 2018


Оксана Лущевська
Ти знаєш, що ти людина...

Всі публікації щодо:
Лущевська Оксана

(Народилася 1982 року)

Дитяча письменниця, перекладач. Нині проживає в місті Шарлотт, штат Північна Кароліна, США.

Оксана Лущевська стала співзасновницею блога про сучасну дитячу літературу «Казкарка» та «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки року». Є лауреаткою й переможницею літературних конкурсів «Золотий лелека», «Смолоскип», «Гранослов».

Письменниця є авторкою багатьох книжок, що здобули визнання юних читатів та читачок: «Пташина колискова», «Бігль-старишй», «Русалки/Mermaids», «Наречений», «Єдиноріг», «Вітер з-під сонця», «Найкращі друзі», «Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки» та ін.

Оксана Лущевська зізнається, що найбільше любить пригодницькі повісті, детективи, фентезі та реалістичну прозу, а також подорожувати з цікавою книжкою, бо саме вона дозволяє людині потрапити до найнеочікуваніших міст та країн.

У повісті «Друзі за листуванням» ідеться про те, як дівчинка з маленького українського містечка в англомовному таборі для дітей з усього світу знаходить собі вірного друга, з яким у неї так багато спільного. Та відпочинок не може тривати вічно, й діти продовжують спілкування за допомогою листів...На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.