Українська література хрестоматія 7 клас - Н.І. Черсунова 2018


Степан Процюк
Ти знаєш, що ти людина...

Всі публікації щодо:
Процюк Степан

(Народився 1964 року)

Сучасний прозаїк з Івано-Франківщини, літературна біографія якого розпочалася 1991 року з угруповання «Нова деґенерація». Відтоді побачили світ багато творів митця, що здобули визнання читачів і були перекладені кількома іноземними мовами, У 2015році Степан Процюк отримав відзнаку «Золотий письменник України».

Серед творчого доробку письменника є повісті для підлітків: трилогія про кохання «Марійка і Костик», «Залюблені в сонце» (Друга історія Марійки і Костика), «Аргонавти»1 (Третя історія Марійки і Костика).

Про свою творчість Степан Процюк каже: «Для мене література є способом осмислення незглибимої теми — життя людської душі, часто таємниче і своєрідне. Якщо не став би письменником, хотів би бути психотерапевтом чи лікарем загалом. Література для дітей — це ті ж оповіді про стан і відчуття юних душ, ще не заторкнутих компромісами дорослого світу...»

Події книги «Аргонавти» розгортаються в містечку Старомихайлівка. Персонажі, сучасні українські старшокласники, ведуть романтичні розмови, мріють, закохуються, страждають, помиляються, проте щиро впевнені, що неодмінно знайдуть себе в непростому світі, бо в кожного горить у серці іскорка безстрашних шукачів — аргонавтів.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.