Українська література хрестоматія 7 клас - Н.І. Черсунова 2018


Марина Павленко
Ми - українці

Всі публікації щодо:
Павленко Марина

(Народилася 1973 року)

Свої перші твори Марина Павленко почала писати завдяки батькові — учителю української мови та літератури. Згодом і сама отримала педагогічну освіту, працювала вчителькою та викладачкою на Черкащині.

Марина Павленко — членкиня національної спілки письменників України, лауреатка багатої літературних конкурсів («Гранослов», «Коронація слова», «Привітання життя», конкурсу сучасної новели імені Валеріана Підмогильного та ін.).

Найвідоміші твори письменниці: збірки поезій «Бузкові зошити», «Час-папороть», «Душа осики», серія романів для підлітків «Русалонька із 7-В», книга казок «Півтора бажання (Казки старої Ялосоветиної скрині)», повісті-казки «Домовинок з палітрою», «Домовинок повертається», повісті «Миколчині історії», «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?». Також вона відома як художниця, що проілюструвала чимало збірок, зокрема і власні.

Пропонуємо прочитати оповідання Марини Павленко, що увійшли до серії «Життя видатних дітей», про відомих українських митців слова Павла Тичину та Ірину Жиленко.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.