Українська література хрестоматія 7 клас - Н.І. Черсунова 2018


Еліна Заржицька
Про минулі часи

Всі публікації щодо:
Заржицька Еліна

(Народилася 1960 року)

Еліна Іванівна Заржицька народилася й мешкає в місті Дніпрі. Це сучасна українська письменниця, журналістка, громадська діячка, членкиня Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України. Вона пише казки, пригодницькі й історичні повісті для дітей і підлітків. Твори Еліни Іванівни давно видаються в Україні та за межами нашої батьківщини.

Письменниця є переможницею та лауреаткою багатьох літературних конкурсів, постійна членкиня журі фестивалів дитячого мистецтва й конкурсів творчої молоді. У 2017 році нагороджена медаллю ім. Івана Мазепи за значну патріотичну діяльність.

Найвідоміші книжки Еліни Заржицької: «Великий Луг над Дніпром: казки і легенди», «Легенди про козаків», «Китеня Тимко», «Про маленького метелика», «Заєць та чарівний барабан».

За мотивами її казок створено мультфільми «Як черепаха Наталка до школи збиралася», «Про ліниву ворону», «Як вуж намагався гадюкою стати».

У творах із збірки «Легенди про козаків» ідеться про наших мужніх та кмітливих предків — запорожців.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.