Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література хрестоматія 7 клас - Н.І. Черсунова 2018
Степан Васильченко
Про минулі часи
Всі публікації щодо:
Васильченко Степан
(1879-1932)
Справжнє прізвище письменника — Панасенко. Він народився на Чернігівщині у м. Ічня та змалку мріяв навчати дітей. Здобувши освіту педагога, багато років учителював на Київщи ні та Полтавщині, пізніше — на Донбасі та Чернігівщині. Також був завідувачем дитячого будинку в Києві. Свої думки про професію С. Васильченко виклав у щоденнику «Записки вчителя».
Під час Першої світової війни Степан Васильович потрапив до армії, де був командиром саперної* 1 роти. Жахи війни відтворені в його «Окопному щоденнику», оповіданнях «Під святий гомін», «Отруйна квітка», «Чорні маки» та ін.
Персонажі прози С. Васильченка — прості люди, трудівники, яким при таманні такі риси, як співчуття, совість, віра в перемогу справедливості, здатність до взаємодопомоги. Найвідоміші твори письменника: «Мужицька арихметика», «Вечеря», «У панів», «На чужину», «Циганка», «Талант», «Віконце», «Осінні новели», «Мати» (пізніше дає назву «Чайка»). Також є в літературному доробку С. Васильченка п’єси, кіносценарії, переклади творів інших авторів.
1 Сапер — військовослужбовець інженерних, військово-будівельних частин і підрозділів, які будують і ремонтують шляхи, мости, оборонні споруди.
Оповідання «Приблуда» написане 1925 року. У ньому розповідається про життя у важкий повоєнний час початку 20-х років XX століття, зокрема, порушується проблема дитячої безпритульності.