Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Всі публікації щодо:
Сковорода Григорій
Українська література 9 клас - Хрестоматія - 2017 рік
ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА (1722-1794) - УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА РЕНЕСАНСУ І БАРОКО - ДАВНЯ УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА
Підтвердити чи спростувати
Світогляд і літературна спадщина Г. Сковороди утверджують гуманістичні цінності.
О підтвердити
О спростувати
Художні твори Г. Сковороди — лише ілюстрації до його філософських поглядів.
О підтвердити
О спростувати
Життя Григорія Сковороди стало ілюстрацією його філософських та моральних поглядів. Він вважав, що свобода та чесність важливіші за гроші і славу, тому й відмовився від долі музики при дворі цариці Єлизавети; підносив цінність дружби, милосердя, любові до людей, незалежно від їхнього статусу, і де б не побував, мандруючи Україною, — скрізь мав справжніх друзів. А головний сенс свого життя (щастя через самопізнання) втілив у спорідненій („сродній“) праці, присвятивши себе справжньому покликанню — педагогічній та просвітницькій діяльності. Філософські пошуки Григорія Сковороди узагальнені у його творчості: поетичній збірці „Сад божественних пісень“, збірці байок „Байки харківські“ („Пес і вовк“, „Орел і Черепаха“, „Чиж і Щиглик“, „Бджола та Шершень“), філософських трактатах та діалогах („Наркіс. Розмова про те: пізнай себе“, „Розмова, звана Алфавіт, чи Буквар світу“, „Вдячний Еродій“, „Вбогий жайворонок“).
ЦІКАВІ ФАКТИ
Як свідчить одна з народних легенд, подорожуючи Україною у 1787 році, Катерина II почула про філософа Сковороду й воліла з ним зустрітися.
Надіслані ченці знайшли його в чабанській хижі, де він розмовляв з вівчарями. На запрошення монахів Григорій Сковорода відповів відмовою, сказавши при цьому: „Сопілка та вівця мені дорожчі царського вінця!“
Байка — це невеликий алегоричний твір повчального змісту. У кінці байки зазвичай сформульований висновок чи головна повчальна думка — мораль.