Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Український дитячий фольклор. Фольклор народів світу. Хрестоматія - Частина І - Федотова С. О. 2015
Героїчний епос
Всі публікації щодо:
Теорія літератури
Фольклор
Український національний епос складають думи та історичні пісні - два типи народних епіко-ліричних творів героїчного і соціально-побутового характеру. Вони споріднені за змістом і поетичним висловом але різні за формою.
Термін «історичні пісні» з’явився в першій половині 19 ст.. Його вперше використав М. В. Гоголь у статті «Про малоросійські пісні». Із думами їх ріднить героїко-патріотичний характер, історико-пізнавальне і виховне значення, ідея боротьби проти насильників і визискувачів. Історичні пісні мають чітку строфічну будову. Строфа здебільшого чотирирядкова, ритмомелодика чітка, римування правильне, мелодія єдина для всіх строф. Історичні пісні поділяються на:
- історичні пісні епічного характеру;
- історичні пісні ліричного характеру.
Історичні пісні епічні відрізняються від історичних пісень ліричного характеру. Епічним пісням властиві стислість, конкретність фігур і тропів, у них порівняно мало епітетів, метафор, символів. Історичним пісням ліричного характеру притаманна поетична образність, ліричні відступи, зачини, значна кількість образів-символів, постійних епітетів, метафор, порівнянь.