Короткий переказ - Купайло, Купайло!

Короткий переказ - Купайло, Купайло!

—   Купайло, Купайло!

Де ти зимувало?

—   Зимувало в лісі.

Ночувало в стрісі1.

Зимувало в пір'ячку.

Літувало в зіллячку.


1  Стріха — нижній край солом'яної покрівлі селянської хати.


Коментар

У пісні прославляється міфічна істота дохристиянських часів — Купайло — символ літа, розквіту природи. Купальська народно-обрядова пісня побудована у формі трохи задерикуватого діалогу з використанням традиційних художніх засобів народної пісні — повторів, зменшувально-пестливих слів.Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.