Українська література 11 клас (профільний рівень) - Борзенко О. І. 2019

Олександр Ірванець
Сучасна українська література

Всі публікації щодо:
Ірванець Олександр

(Народився 1961 р.)

Олександр Васильович Ірванець народився 24 січня 1961 року у Львові. Закінчив Дубенське педагогічне училище та Літературний інститут у Москві. Входив до літературної групи «Бу-Ба-Бу». Автор багатьох поетичних, прозових і драматичних творів, серед яких «Тінь великого класика», «Рівне/Ровно (Стіна)», «Вірші останнього десятиліття», «Мій хрест», «Харків 1938».

Олександр Ірванець

Письменник про себе

Смаки в мене досить примітивні, я просто люблю добру літературу і не люблю поганої. Ось такий я зовсім не витончений гурман. Я просто починаю читати: як воно мені йде — просто прочитую, а як не йде — відкладаю.

Коли я був молодим чоловіком, я сміявся з вислову Льва Толстого, я тоді не розумів цих слів: «Коли щось робиш — то роби добре, або не роби взагалі». Зараз я сам стою на цих принципах.

Oлeксaндр Iрванець

Опрацьовуємо прочитане

1. Чи зацікавила вас особистість письменника? Як він ставиться до читання, оцінює літературний твір? Чи близька вам така позиція?

2. Знайдіть у мережі Інтернет і перегляньте інтерв'ю з Олександром Ірванцем. Яким постає поет, драматург, письменник?На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.