Всі публікації щодо:
Малкович Іван

Українська література 8 клас - Олена Міщенко - Генеза 2016 рік

ІВАН МАЛКОВИЧ (нар. 1961 р.) - ІЗ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Його поезія почалася з любові: до своєї землі неповторної, до людей, не діткнутих осоружними компромісами цивілізації, до високих смерек, що торкаються неба. Дорога до слова простяглася через аудиторії філологічного факультету Київського університету імені Т.Г. Шевченка, і його студенти першими довідалися про народження нового таланту - незвичайного, оригінального, самобутнього і справжнього!

Іван Малкович

Визнання прийшло до Івана Малковича у дев’ятнадцятирічному віці. Його було названо кращим поетом на семінарі молодих українських авторів.

А найбільше, мабуть, важило те, що його першу збірку щиро привітала Ліна Костенко - вимогливішого критика годі було й шукати. До Спілки письменників України молодого автора було прийнято в 1986 році - він тоді був наймолодшим її членом.

Вірш «Янгол» дав назву однойменній збірці. Вона була видана в 1997 році. Образ-символ янгола пронизує всю збірку - ви можете ознайомитися з нею самостійно.

Але вірш, який ви зараз читатимете, - найважливіший. У ньому автор говорить про кожного з нас, бо всі ми - подорожні на цій землі. І в кожного з нас є свій янгол. Тільки втримати його на плечі хтось може, а хтось - ні.