Всі публікації щодо:
Малик Галина

Українська література 5 клас - Л.Т. Коваленко

ГАЛИНА МАЛИК (нар. 1951 р.) - СВІТ ФАНТАЗІЇ ТА МУДРОСТІ

ПИСЬМЕННИЦЯ КАЗКОВОГО ДИТЯЧОГО СВЯТА

Сучасна українська письменниця Галина Миколаївна Малик, як і Олена Пчілка, Іван Франко, Василь Симоненко та багато інших майстрів слова, перші дитячі книжки почала писати для своїх дітей. У них вона розповідала чудесні казкові історії, які не тільки розважали читачів, а й передавали дітям важливу житейську мудрість. З героями її творів увесь час трапляються неймовірні пригоди, відбуваються небезпечні та радісні події. Такі історії стали цікавими українським дітлахам і навіть дорослим, тому що багато думок письменниці є важливими для всіх.

У творчому доробку Галини Малик — «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», «Подорож у королівство сяк-таків», «Злочинці з паралельного світу», «Злочинці з паралельного світу — 2», « Вуйко Йой і Лишиня», «Вуйко Йой і Страшна-Велика Кука», серія невеликих поетичних збірок для дітей та багато інших цікавих творів.

Сьогодні ти почнеш знайомитися з цікавою повістю-казкою «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії». За цією казкою авторка створила також інтерактивні* книжки, аудіозапис творів і комп’ютерні розвивальні ігри. Про невгамовну Алю знають не тільки українські діти, а ще й хлопчики та дівчатка Іспанії, Італії, Франції, Німеччини та інших країн.

1. Опрацюй форзац на початку підручника. Звідки родом письменниця Галина Малик?

2. За допомогою Інтернет-порадника на форзаці в кінці підручника знайди електронний варіант казки «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії».

* Інтерактивна книжка — це електронна книжка, яка поєднується з грою.