ГАЛИНА МАЛИК (нар. 1951 р.) - СВІТ ФАНТАЗІЇ ТА МУДРОСТІ

Українська література 5 клас - Л.Т. Коваленко

ГАЛИНА МАЛИК (нар. 1951 р.) - СВІТ ФАНТАЗІЇ ТА МУДРОСТІ

ПИСЬМЕННИЦЯ КАЗКОВОГО ДИТЯЧОГО СВЯТА

Сучасна українська письменниця Галина Миколаївна Малик, як і Олена Пчілка, Іван Франко, Василь Симоненко та багато інших майстрів слова, перші дитячі книжки почала писати для своїх дітей. У них вона розповідала чудесні казкові історії, які не тільки розважали читачів, а й передавали дітям важливу житейську мудрість. З героями її творів увесь час трапляються неймовірні пригоди, відбуваються небезпечні та радісні події. Такі історії стали цікавими українським дітлахам і навіть дорослим, тому що багато думок письменниці є важливими для всіх.

У творчому доробку Галини Малик — „Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”, „Подорож у королівство сяк-таків”, „Злочинці з паралельного світу”, „Злочинці з паралельного світу — 2”, „ Вуйко Йой і Лишиня”, „Вуйко Йой і Страшна-Велика Кука”, серія невеликих поетичних збірок для дітей та багато інших цікавих творів.

Сьогодні ти почнеш знайомитися з цікавою повістю-казкою „Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”. За цією казкою авторка створила також інтерактивні* книжки, аудіозапис творів і комп'ютерні розвивальні ігри. Про невгамовну Алю знають не тільки українські діти, а ще й хлопчики та дівчатка Іспанії, Італії, Франції, Німеччини та інших країн.

1. Опрацюй форзац на початку підручника. Звідки родом письменниця Галина Малик?

2. За допомогою Інтернет-порадника на форзаці в кінці підручника знайди електронний варіант казки „Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії”.

* Інтерактивна книжка — це електронна книжка, яка поєднується з грою.

Віртуальна читальня Української літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали доступні за ліцензією Creative Commons — «Attribution-NonCommercial»

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.