Всі публікації щодо письменника:
Теорія літератури

Українська література 5 клас - Л.Т. Коваленко

ГІМН ПРИРОДІ І КРАСІ - РІДНА УКРАЇНА. СВІТ ПРИРОДИ

Розділ, з яким ти ознайомишся далі, називається „Рідна Україна. Світ природи”. Уже із самої назви зрозуміло, що в ньому вміщено твори, у яких описано неповторність нашої землі, її красу й чарівливість.

Ніхто на землі не може залишитися байдужим до природи. Нас захоплює краплина роси, у якій відбивається весь світ, ми радіємо буянню барв осіннього лісу, зворушливій витонченості сніжинки чи неймовірній гармонії простої квіточки. Чому ж природа дарує нам таку радість і насолоду? Бо вона — безмежне джерело краси.

А ще природа — мовчазний і строгий наш суддя, мірило нашої справжності. Спілкуючись із природою, ми виявляємо власне „Я”, добрі чи погані сторони свого характеру.

Твори, які ти прочитаєш у цьому розділі, українські письменники писали з любов’ю. Ці твори — гімн ПРИРОДІ і КРАСІ. Поезії Тараса Шевченка, Павла Тичини, Максима Рильського, Євгена Гуцала, Миколи Вінграновського навчать тебе тонко сприймати світ, налаштують твою душу на божественну гармонію Всесвіту. А читаючи оповідання Євгена Гуцала, Григора Тютюнника та повість Миколи Вінграновського, ти станеш свідком того, як природа випробовує людину, вимірює, скільки в ній людського.

Тож читай, насолоджуйся шедеврами українського словесного мистецтва!

Безмежне джерело красиНа нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.