Українська література — шкільні твори - 2022

Характеристика героїв казки Казка про яян, Андієвська

Всі публікації щодо:
Андієвська Емма

Альтруїст,  чуйний, цілеспрямований, добрий, безкорисливий, поважає старість, вдячний, цінує волю, винахідливий, не хоче ставати яянином.

На відміну від мешканців міста, пастушок завжди готовий прийти на допомогу,    часто починає свої речення займенником я, однак це бажання не виокремитися, а, навпаки,  запропонувати своє я іншим. Пастушок ні на мить не хоче залишитися серед  яянів.

Характеристика яянів:

Егоїсти, переповнені власною гординею, нарцисисти, мовчуни, поважалють лише себе, байдужі до оточуючих. Кожен яянин -  «знає своє «я», «харчується власним «я», «я» кожного із яян невичерпне. Яяни узагалі не розмовляють, вони не можуть вимовити навіть звичайнісіньке «ти».

Характеристика дідуся:

Коли дідусь був юнгою на кораблі, то випав за борт і опинився в місті яян. Дідусь був чужинець, він так і не став яянином. Він почув питання хлопчика тільки тому, що він теж колись був чужинцем і його здолали немощі.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.