Українська література — шкільні твори - 2022

Чому Говорюща риба це казка притча, Емма Андієвська

Всі публікації щодо:
Андієвська Емма

У Емми Андієвської є цикл не зовсім звичайних казок-притч, об’єднаних спільним початком і закінченням. Вона написала надзвичайно цікаву казку-притчу про рибу, яка дуже любила говорити.

Казка –  фольклорний розповідний твір про вигадані, а часом і фантастичні події. Притча — невелике оповідання, яке містить повчання в алегоричній формі.

Говоряща риба — це абсолютно фантастична історія, просто казка — трохи весела, трохи іронічна, трохи сумна. Але скільки в ній прихованої мудрості! І про те, що кожному з нас потрібен друг, той, хто вміє вислухати. І про те, що інколи близькі люди бувають такими далекими по духу між собою, як із рибами.

Тому ""Говорюща риба" — це казка-притча, яка скризь фантастичні події, доводить до читача як складно затвердити себе і відстояти власну несхожість і навіть унікальність, як не піддатися стереотипам. Це історія про те, як складно плисти проти течії.На нашому каналі стартував марафон підготовки до ЗНО з української літератури. В рамках якого ми кожного дня будем викладати відео з новим твором. Підписуйтесь на наш канал та приєднуйтесь до марафону.