Українська література - шкільні твори - 2023

Відображення патріотичних почуттів до своєї Батьківщини в віршах В. Сосюри «Весняний сад, квітки барвисті…», «Хто в рідному краю…»

Всі публікації щодо:
Сосюра Володимир

1. Зображення у вірші «Весняний сад, квітки барвисті…» подій, які відбувалися в Україні. (Вірш написано 1941 р., коли йшла Друга світова війна.)

2. Образ України в уяві поета. (В. Сосюра уявляє Україну в образі молодої дівчини.)

3. Розповідь про працю на благо народу у вірші «Хто в рідному краю…» (У поезії змальовані люди різних професій: учителі, які виховують дітей та молодь, хлібороби.)

4. До чого закликає поет у своїх віршах? (Бути патріотами рідної землі, захищати і любити Батьківщину.)


Образ Батьківщини у віршах В. Сосюри «Весняний сад, квітки барвисті…», «Хто в рідному краю…» (У цих віршах поет створює образ Батьківщини і, як справжній патріот, пишається нею, бачить її велич у красі її неповторної природи, її трудового народу, звитяжній історії, у героїчному сьогоденні.) Глибоке переконання в тому, що перемога над лютим і підступним ворогом обов’язково прийде. (Розіб’є наш народ жорстокого ворога, і знов воскресне свята страдниця — наша Україна.)

Справжня любов до Вітчизни, справжній патріотизм у невтомній праці на благо Вітчизни. (Це шахтарі й хлібороби, педагоги й воїни, всі сини Вітчизни, хто ненавидить її ворогів.)

Наша Батьківщина — наша мати. (Кожного з нас вона зростила для щастя. І наш обов’язок — любити й берегти її, як рідну матір, жити й творити на благо Вітчизни під прапором миру.)