Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література - шкільні твори - 2025
Образ селянина Данила — героя оповiдання Б. Грiнченка «Сам собi пан»
Всі публікації щодо:
Грінченко Борис
Борис Грiнченко мав надзвичайно розвинене почуття нацiональноï гiдностi. Вiн страждав за ошуканий народ, у якого забрали його славну iсторiю й можливiсть розвивати свою мову та культуру. У творi «Сам собi пан» Б. Грiнченко майстерно протиставляє почуття власноï гiдностi, дотепнiсть, статечнiсть селянина Данила грубостi й пихатостi панiв.
Данила полонило бажання довiдатися, «чи можна якось так, щоб i мужик в однiй хатi з паном сидiв». I вiн робить спробу «панського права добути, ïде до мiста залiзницею. Вiн потрапляє у рiзнi ситуацiï, але завжди з честю з них виходить. Його природна винахiдливiсть i кмiтливiсть допомагають i в поïздi, i в театрi.
Селянин сповнений рiшучостi довести усiм, що вiн також людина, як i пан, має рiвнi з ним права. «Ви, пане, не кричiть i не тупотiть, бо й моï такi самi грошi, як i вашi, а ота цигарка, що в вас у руцi, може, вона менi смердючiша, нiж вам моя люлька», Ї спокiйно вiдповiв Данило пановi. А в театрi уперто заявив: «Хто заплатив за бiлет, той тут i пан. Я заплатив, то й сидiтиму».
Автор у комедiйнiй формi розповiв про безмежну прiрву, яка пролягла мiж панами i селянами. З оповiдання випливає висновок: панiвний клас нiколи не зможе самохiть визнати право «мужика» на людську гiднiсть та суспiльну рiвнiсть. Тож i герой твору Данило, так i не добувши права людського, повернувся додому. З великими надiями та сподiваннями ïхав Данило до мiста, а повертаючись, мало не плакав вiд ганьби та зневаги.