Ігри в які можна грати та заробляти крипту не вкладаючи власні кошти

Можешь майнити крипту навіть з телефону. Заходь швидше поки активація майнера безкоштовна
Українська література - шкільні твори - 2025
«Мої духовні мандри так само довгі, як біографічні…» (В. Барка)
Всі публікації щодо:
Барка Василь
Василь Барка — талановитий письменник і непересічна особистість. (Василь Барка пройшов складний творчий і життєвий шлях. Про його життя дізнаємось із спогадів сучасників і інтерв’ю письменника. Творчість його часто говорить сама за себе, проте вона не однозначна для сприйняття, має багато підтекстів, образів, символів, прихованих алюзій.)
Життя і творчість Василя Барки.
Молодість письменника. (Народився Василь Очерет (справжнє ім’я письменника) у 1909 році на Полтавщині, закінчив педагогічний технікум,
певний час працював за фахом. 1940 року захистив кандидатську дисертацію за «Божественною комедією» Дайте. Вважається, що цей твір мав великий вплив на подальшу творчість письменника, на формування його естетичних та філософських поглядів.)
Життя поза межами Батьківщини. (Згодом Василь Барка змушений був покинути межі України, якийсь час жив у Німеччині, потім оселився в Америці у невеличкому містечку Глен Спей. Сучасники та знайомі кажуть, що протягом усього свого життя Василь Барка вів майже аскетичний спосіб життя. Так, в еміграції він винаймав невеличку кімнату, яка була заставлена полицями з книжками. Багато читав та працював. Це був чи не найбільш плідний період творчості. За кордоном письменник написав і роман «Жовтий князь».)
Василь Барка — лірик. (Поетичний доробок Василя Барки надзвичайно різноманітний та великий за обсягом — створено близько 20 поетичних збірок. Перші видавалися у Харкові, ще в 1930-х роках, це збірки «Шляхи» та «Цехи». Відомі і збірки поезій «Апостоли», «Білий світ», «Псалом голубиного поля», «Океан» та інші. Василь Барка у своїх поезіях створив фактично нову, власну ритміку та систему образності. Багато хто вважає його поезії складними для сприйняття. Проте всі ліричні твори Василя Барки сповнені глибокої думки, яскравих образів та є оригінальним, ні на що не схожим явищем в українській літературі.)
Багаторівневість творчості. (Прозові твори Василя Барки (зокрема романи «Рай» і «Жовтий князь») можна умовно поділити на три рівні: поді- євий, історичний; психологічний; метафізичний. Мається на увазі майстерний художній синтез подій і фактів із розкриттям психології людини та з філософськими, метафізичними ідеями й теоріями автора. Важливо також, що і світогляд Василя Барки як людини, і його творчість пройняті глибокою релігійністю та міфологічністю мислення.)
Письменник про мету своєї творчості. (За кілька років до смерті письменник так сказав про свою творчість: «Я приходжу до кінця днів своїх, не маючи нічого з матеріальних речей, навіть телевізора. …Але я щасливий, бо маю Божу поміч написати твори, про які мріяв, і знаю, що вони будуть значною допомогою в духовному житті мого народу, особливо в майбутньому. Мої книжки застерігають від духовної сліпоти, блукань суспільної думки в світоглядних пошуках».)
Значення творчості Василя Барки. (Василь Барка помер у 2003 році, назавжди увійшовши в історію літератури як людина філософського складу, новатор, поет і прозаїк водночас. Окрім літератури, займався живописом, створював дуже красиві пейзажі. Він написав близько 20 збірок оригінальних поезій, створивши власну систему поетики, а також роман у віршах «Свідок для сонця шестикрилих», романи «Жовтий князь» і «Рай».)